Menu
Your Cart

Casio Mwc-100h-1a


Casio MWC-100h-1a
Нема на залиха
Casio Mwc-100h-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
2,990.00den


Ознаки: casio, mwc-100h-1a