Menu
Your Cart

Casio MWA-100HD-1A


MWA-100HD-1A
MWA-100HD-1A
-25 % Нема на залиха
MWA-100HD-1A
MWA-100HD-1A
Casio MWA-100HD-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
4,590.00den
3,440.00den


Ознаки: casio, mwa-100hd-1a