Menu
Your Cart

Casio MWA-100H-1A


MWA-100H-1A
-25 %
Casio MWA-100H-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
3,490den
2,618den