Menu
Your Cart

Casio W-218H-8A


W-218H-8A
W-218H-8A
. -25 %
W-218H-8A
W-218H-8A
Casio W-218H-8A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, w-218h-8a