Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE MW-240-9E3


MW-240-9E3
-25 % Нема на залиха
CASIO VINTAGE MW-240-9E3
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,250.00den
1,687.50den
Ознаки: casio, mw-240-9e3 vintage