Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE MW-240-7E3


MW-240-7E3
MW-240-7E3
-25 % Нема на залиха
MW-240-7E3
MW-240-7E3
CASIO VINTAGE MW-240-7E3
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,250.00den
1,687.50den
Ознаки: casio, mw-240-7e3 vintage