Menu
Your Cart

Casio MW-240-1E


MW-240-1E
MW-240-1E
-25 % Нема на залиха
MW-240-1E
MW-240-1E
Casio MW-240-1E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,250.00den
1,687.50den


Ознаки: casio, mw-240-1e