Menu
Your Cart

Casio MTP-VX01D-7B


MTP-VX01D-7B
Нема на залиха
Casio MTP-VX01D-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,190.00den


Ознаки: casio, mtp-vx01d-7b