Menu
Your Cart

CASIO MTP-VT01L-7B1


MTP-VT01L-7B1
-25 % Нема на залиха
CASIO MTP-VT01L-7B1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеПлава
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,490.00den
2,617.50den


Ознаки: casio, mtp-vt01l-7b1