Menu
Your Cart

Casio MTP-VT01D-2b2


MTP-VT01D-2b2
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-VT01D-2b2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,790.00den
3,592.50den
Ознаки: casio, mtp-vt01d-2b2