Menu
Your Cart

Casio MTP-VT01D-1B


MTP-VT01D-1B
MTP-VT01D-1B
-25 % Нема на залиха
MTP-VT01D-1B
MTP-VT01D-1B
Casio MTP-VT01D-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,790.00den
3,592.50den


Ознаки: casio, mtp-vt01d-1b