Menu
Your Cart

Casio MTP-VT01B-7b


MTP-VT01B-27b
MTP-VT01B-27b
-40 % Нема на залиха
MTP-VT01B-27b
MTP-VT01B-27b
Casio MTP-VT01B-7b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,590.00den
3,354.00den


Ознаки: casio, mtp-vt01b-7b