Menu
Your Cart

Casio MTP-VD01D-1E


MTP-VD01D-1E
Нема на залиха
Casio MTP-VD01D-1E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,990.00den


Ознаки: casio, mtp-vd01d-1e