Menu
Your Cart

Casio MTP-V006D-7c


MTP-V006D-7c
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-V006D-7c
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,073.00den
Ознаки: casio, mtp-v006d-7c