Menu
Your Cart

Casio MTP-V005D-1B


MTP-V005D-1B
Нема на залиха
Casio MTP-V005D-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,790.00den


Ознаки: casio, mtp-v005d-1b