Menu
Your Cart

Casio MTP-V002L-7B2


MTP-V002L-7B2
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-V002L-7B2
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 37 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
Ознаки: casio, mtp-v002l-7b2