Menu
Your Cart

Casio MTP-V002D-7B

MTP-V002D-7B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-V002D-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,790den
1,953den
Ознаки: casovnici, casio