Menu
Your Cart

Casio MTP-V002D-1B


MTP-V002D-1B
Нема на залиха
Casio MTP-V002D-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
3,090.00den


Ознаки: casio, mtp-v002d-1b