Menu
Your Cart

Casio MTP-E305L-7A2


MTP-E305L-7A2
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-E305L-7A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 42 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,790.00den
4,753.00den
Ознаки: casio, mtp-e305l-7a2