Menu
Your Cart

Casio MTP-B125M-7A


MTP-B125M-7A
MTP-B125M-7A
-25 % Нема на залиха
MTP-B125M-7A
MTP-B125M-7A
Casio MTP-B125M-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,790.00den
5,092.50den


Ознаки: casio, mtp-b125m-7a