Menu
Your Cart

Casio MTP-B125L-1A


MTP-B125L-1A
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-B125L-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 41 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,390.00den
4,792.50den
Ознаки: casio, mtp-b125l-1a