Menu
Your Cart

Casio MTP-1375D-7A


MTP-1375D-7A
MTP-1375D-7A
. AKCIJA -30 %
MTP-1375D-7A
MTP-1375D-7A
Casio MTP-1375D-7A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 Датум,Три Стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
7,290.00den
5,103.00den
Ознаки: casio, mtp-1375d-7a