Menu
Your Cart

Casio MTP-1374D-7A2


MTP-1374D-7A2
. -25 %
Casio MTP-1374D-7A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
7,290.00den
5,470.00den


Ознаки: casio, mtp-1374d-7a2