Menu
Your Cart

Casio MTP-1374D-7A


MTP-1374D-7A
MTP-1374D-7A
. -25 %
MTP-1374D-7A
MTP-1374D-7A
Casio MTP-1374D-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
7,290.00den
5,467.50den


Ознаки: casio, mtp-1374d-7a