Menu
Your Cart

Casio MTP-1374D-1A


MTP-1374D-1A
MTP-1374D-1A
Нема на залиха
MTP-1374D-1A
MTP-1374D-1A
Casio MTP-1374D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
6,990.00den


Ознаки: casio, mtp-1374d-1a