Menu
Your Cart

Casio MTP-1310PD-7B


MTP-1310PD-7B
MTP-1310PD-7B
-25 %
MTP-1310PD-7B
MTP-1310PD-7B
Casio MTP-1310PD-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,490den
2,617den