Menu
Your Cart

Casio MTP-1308D-1A

MTP-1308D-1A
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1308D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,790den
2,653den
Ознаки: casovnici, casio