Menu
Your Cart

Casio Mtp-1303pl-2f

Mtp-1303pl-2f
-30 %Нема на залиха
Casio Mtp-1303pl-2f
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,490ден
2,443ден
Ознаки: casovnici,casio