Menu
Your Cart

Casio MTP-1303PD-2A


MTP-1303PD-2A
MTP-1303PD-2A
-25 %
MTP-1303PD-2A
MTP-1303PD-2A
Casio MTP-1303PD-2A
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
3,142.50den
Ознаки: casio, mtp-1303pd-2a