Menu
Your Cart

Casio MTP-1303PD-1f

MTP-1303PD-1f
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1303PD-1f
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,590den
2,513den
Ознаки: casovnici, casio