Menu
Your Cart

Casio MTP-1303L-7B

MTP-1303L-7B
-30 %
Casio MTP-1303L-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,290ден
2,303ден
Ознаки: casovnici,casio