Menu
Your Cart

Casio MTP-1303D-1A

MTP-1303D-1A
-30 %
Casio MTP-1303D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,090ден
2,163ден
Ознаки: casovnici,casio