Menu
Your Cart

Casio MTP-1302PD-2A

MTP-1302PD-2a
MTP-1302PD-2a
-30 %
MTP-1302PD-2a
MTP-1302PD-2a
Casio MTP-1302PD-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190ден
2,933ден
Ознаки: casovnici, casio