Menu
Your Cart

Casio MTP-1291D-1A2


MTP-1291D-1A2
Нема на залиха
Casio MTP-1291D-1A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,390.00den


Ознаки: casio, mtp-1291d-1a2