Menu
Your Cart

Casio Mtp-1290d-2av

Mtp-1290d-2av
-30 % Нема на залиха
Casio Mtp-1290d-2av
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,390ден
3,073ден
Ознаки: casovnici, casio