Menu
Your Cart

Casio MTP-1290D-1A1


MTP-1290D-1A1
Нема на залиха
Casio MTP-1290D-1A1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште43 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,390.00den


Ознаки: casio, mtp-1290d-1a1