Menu
Your Cart

Casio MTP-1260PD-7B


MTP-1260PD-7B
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1260PD-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, mtp-1260pd-7b