Menu
Your Cart

Casio MTP-1260PD-1B

MTP-1260PD-1B
-30 %
Casio MTP-1260PD-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990den
2,090den
Ознаки: casovnici, casio