Menu
Your Cart

Casio MTP-1216A-7B

MTP-1216A-7B
-40 % Нема на залиха
Casio MTP-1216A-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,090den
1,845den
Ознаки: casovnici, casio popust, -50