Menu
Your Cart

Casio MTP-1183E-7A


MTP-1183E-7A
Нема на залиха
Casio MTP-1183E-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590.00den


Ознаки: casio, mtp-1183e-7a