Menu
Your Cart

Casio MTP-1141A-1A

MTP-1141A-1A
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1141A-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
2,590ден
1,813ден
Ознаки: casovnici, casio