Menu
Your Cart

Casio MTP-1130A-7B

MTP-1130A-7B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1130A-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890den
2,023den
Ознаки: casovnici, casio