Menu
Your Cart

Casio MTP-1128PA-7b


MTP-1128A-7b
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1128PA-7b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште37 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590.00den
1,942.50den


Ознаки: casio, mtp-1128pa-7b