Menu
Your Cart

Casio MTP-1095Q-7B

MTP-1095Q-7B
MTP-1095Q-7B
-30 %
MTP-1095Q-7B
MTP-1095Q-7B
Casio MTP-1095Q-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590den
1,813den
Ознаки: casovnici, casio