Menu
Your Cart

Casio MQ-38UC-8A


MQ-38UC-8A
MQ-38UC-8A
. -25 %
MQ-38UC-8A
MQ-38UC-8A
Casio MQ-38UC-8A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште37 X 27 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
1,990.00den
1,492.50den


Ознаки: casio, mq-38uc-8a