Menu
Your Cart

Casio MQ-38UC-2A2


MQ-38UC-2A2
MQ-38UC-2A2
-20 %
MQ-38UC-2A2
MQ-38UC-2A2
Casio MQ-38UC-2A2
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 20%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 37 X 27 mm
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
1,990.00den
1,592.00den
Ознаки: casio, mq-38uc-2a2