Menu
Your Cart

Casio MQ-38UC-2A1


MQ-38UC-2A1
MQ-38UC-2A1
-25 % Нема на залиха
MQ-38UC-2A1
MQ-38UC-2A1
Casio MQ-38UC-2A1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште37 X 27 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
1,990.00den
1,492.50den


Ознаки: casio, mq-38uc-2a1