Menu
Your Cart

Casio MQ-24UC-8B


MQ-24UC-8B
MQ-24UC-8B
MQ-24UC-8B
-25 % Нема на залиха
MQ-24UC-8B
MQ-24UC-8B
MQ-24UC-8B
Casio MQ-24UC-8B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
1,990.00den
1,492.50den


Ознаки: casio, mq-24uc-8b