Menu
Your Cart

Casio MQ-24UC-3B


MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
. -25 %
MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
Casio MQ-24UC-3B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеЗелена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
1,990.00den
1,492.50den


Ознаки: casio, mq-24uc-3b