Menu
Your Cart

Casio MQ-24S-7B


MQ-24S-7B
MQ-24S-7B
-25 % Нема на залиха
MQ-24S-7B
MQ-24S-7B
Casio MQ-24S-7B
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 35 mm
Боја на РемчеПрозирна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
1,990.00den
1,492.50den
Ознаки: casio, mq-24s-7b